Нова Українська Школа в дії!

Реформи в освіті незворотні! Вони мають на меті остаточно порвати з педагогікою та школою совєтського типу, котра мала на меті виховувати слухняних рабів системи і перейти до цивілізованих методів освітнього процесу, коли в центрі навчально-виховно-розвиваючого процесу – Людина як вільний індивід. Здобуття компетентностей (потрібних знань та вмінь застосовувати їх на практиці) та Дитиноцентризм – це основи НУШ (Нової Української Школи).

Реформа з впровадження НУШ триває декілька років, і в цьому навчальному році 5-й клас – вже НУШівський. Тобто, перший етап, коли НУШ впроваджувалася в початковій школі, пройдено, і зараз НУШ вийшла на якісно новий рівень базової школи.

Тож для педагогів Трускавецької громади, котрі навчатимуть учнів 5-х класів в 2023/2024 навчальному році, Центром професійного розвитку педагогічних працівників відділу освіти Трускавецької міської ради було організовано та проведено освітній хаб (семінар) «Нова Українська Школа в дії». Захід проходив на базі СЗШ № м. Трускавця.